Drukuj

Zapraszamy na dni otwarte!

Super User. Opublikowano w Aktualności

01Serdecznie zapraszamy na najbliższe Dni Otwarte Studia Piękna. Czeka na Was mnóstwo niespodzianek i nowości. Między innymi masaże ajurwedyjskie i lomi lomi, uwalniające od stresu i napięcia. Kolejna niespodzianka to prezentacja rewolucyjnego produktu IBX System, który służy do odbudowy paznokci. Każdej z Pań wykonamy darmową konsultację trychologiczną,czyli badanie skóry głowy i włosa. Podczas Dni Otwartych będzie możliwość zakupu produktów MontibelloCuccio Polska oraz bonów podarunkowych na wybrane usługi Studia , które mogą być idealnym prezentem gwiazdkowym. Jak zawsze zapewniamy wspaniałą atmosferę, pozytywną energię, wspaniałe wypieki, słodki poczestunek.
A to wszystko ... już w piątek, 4 grudnia, od godz. 17 tej Emotikon smile
Do zobaczenia !Emotikon smile

Drukuj

Nowość w Studio oraz 50 % rabatu na pierwszy zabieg !

Super User. Opublikowano w Aktualności

01

Z przyjemnością chciałybyśmy zaproponować nowe zabiegi Emollient Life. Są to bardzo skuteczne zabiegi na ciało, do walki z cellulitem oraz przywracające jędrność skóry.

Dzięki aktywnym składnikom zawartym w preparatach stosowanych podczas zabiegów, mamy możliwość uzyskania spektakularnych efektów. Już po pierwszym zabiegu występuje intensywne pobudzenie układu limfatycznego, co w rezultacie powoduje usunięcie nagromadzonych płynów i toksyn. Tym samym skóra staje się gładka, jędrna i elastyczna.

Wszystkie dokładne informacje oraz zapisy na zabiegi jak zawsze pod numerem telefonu 505 113 612

Oferujemy 50 % rabatu na pierwszy zabieg. Zapraszamy