Drukuj

o Studiu

„Każda kobieta jest piękna jak klejnot, potrzebuje jedynie odpowiedniej oprawy, aby rozbłysnąć blaskiem swej urody”

Studio istnieje od 1996 roku. Jako pionierzy w sztuce wizażu i kreowania wizerunku udało nam się na przestrzeni lat nawiązać owocną współpracę z wieloma uznanymi osobistościami, jak np. Justyna Steczkowska, Renata Przemyk, Wanda Kwietniewska, Paweł Deląg. Współpracowaliśmy również z takimi markami jak „Gatta”, „Gabriella”, „Redan”, czy „Apart”. Naszym stałym partnerem jest telewizja Toya, z którą wieloletnie wspólne doświadczenia można obejrzeć w zakładce „film”.

Gdy w roku 2002 zagościliśmy w  murach Hotelu Reymont, który stanowi zabytek architektury łódzkiej, nasze Studio poszerzyło się o zabiegi upiększające SPA.

Oferujemy jedyne w swoim rodzaju połączenie relaksu i ukojenia duchowego z zabiegami, które poprawią kondycję Waszego ciała. Naszym celem od lat jest wychodzenie naprzeciw Klientom, zapewniając im wyjątkową oprawę dla każdego oferowanego przez nas zabiegu i usługi.

Dzięki nastrojowym orientalnym wnętrzom, czas spędzony w Salonie zapewnia relaks i ukojenie.

Przez blisko 20 lat istnienia Studia, staraliśmy się jak najlepiej poznać Wasze potrzeby. Długoletnie doświadczenie i chęć ciągłego rozwoju sprawia, iż nasza oferta wciąż rośnie, a naszym pragnieniem jest, aby proponowane zabiegi sprostały najwyższym oczekiwaniom naszych Klientów.

Idąc z duchem współczesnego świata, nie zapominamy jednak o pradawnej maksymie ajurwedyjskiej, która wskazuje na zachowanie równowagi ciała, ducha i umysłu. Ten właśnie niepowtarzalny stan chcemy  zapewnić wszystkim Klientom.

studio Fryzur


studio Ciała