Fryzjerstwo

Dodatkowe informacje

  • Czas trwania: od 30 Minut
  • Cena usługi: od 30 PLN

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu fryzjerstwa damsko-męskiego. Specjalizujemy się w strzyżeniach klasycznych, awangardowych, artystycznych. Naszą domeną jest dbałość o włosy. 

W trosce o ich kondycje oferujemy najlepsze produkty, a także techniki pielęgnacyjne dostosowane do różnorodnych potrzeb włosów. Jesteśmy partnerskim salonem firmy Montibello, dzięki czemu  możemy zaoferować naszym klientom bogaty wachlarz kosmetyków pielęgnacyjnych, a także szeroką ofertę z zakresu farb i szamponów koloryzujących. Mając na uwadze zadowolenie klienta, służymy radą i wieloletnim doświadczeniem, a także dysponujemy produktami możliwymi do zakupienia w salonie, co umożliwia profesjonalną pielęgnację włosów również w domowym zaciszu. 

Umiejętnie dobieramy odpowiedni styl i fryzurę dostosowaną do każdego klienta, jego preferencji oraz okazji. Wykonywane przez nas loki, upięcia, podpięcia oraz wiele innych stylizacji doskonale harmonizują się z osobowością i stylem ubioru. 

Jesteśmy prekursorami w dziedzinie kompleksowej stylizacji par młodych. Oferujemy pełen zakres usług od kreowania wizerunku ślubnego, do stylizacji włosów. Wieloletnia współpraca z telewizją Toya zaowocowała produkcją show „Metamorfozy”, w którym to zespół naszych stylistów dokonuje przemiany uczestników programu. Nasze stylizacje dostępne są do obejrzenia w zakładce galeria.