Makijaże

Dodatkowe informacje

  • Czas trwania: 120 Minut
  • Cena usługi: od 80 PLN

Makijaż stanowi jedyną i wyjątkową usługę, która swoją rangą dosięga poziomu sztuki. Każdy make-up jest indywidualnym obrazem stworzonym specjalnie dla poszczególnej Klientki, z którą w kawiarnianej atmosferze jest omawiany i „współtworzony”.

Przy kreowaniu tej swoistej sztuki kierujemy się mottem Studia „każda kobieta jest piękna jak klejnot, potrzebuje jedynie odpowiedniej oprawy, aby rozbłysnąć blaskiem swej urody”. Jest to swoiste tworzenie wizerunku podkreślającego walory naszej osobowości i niepowtarzalnego uroku. Wraz z Klientką omawiamy nie tylko najlepsze rozwiązania kolorystyczne dla jej typu urody, ale również okazję, na którą wykonany ma być makijaż.

Gdy wszystkie szczegóły zostaną ustalone sam proces przypomina malowanie obrazu. Wykorzystując światłocień, nasycenie barw i głębię spojrzenia podkreślamy to, co najpiękniejsze. Do urzeczywistnienia makijażu wykorzystywane są jedynie produkty o najwyższej jakości i opatrzone niezbędnymi certyfikatami.

Make-up jest wodoodporny, dodatkowo utrwalony specjalnymi produktami, pozostaje więc perfekcyjny przez blisko 24 godziny.  Studio przeprowadza również szkolenia z zakresu sztuki makijażu i wizażu dla osób indywidualnych jak i grup szkoleniowych. (odwiedź zakładkę szkolenia)